Profesjonalne Pokazy Ogni Sztucznych


Posiadamy elektroniczne systemy do odpalania widowisk pirotechnicznych, zapewniające idealną synchronizację fajerwerków z muzyką. Szkolimy się do pracy z materiałami wybuchowymi w Wojskowym Instytucie Technicznym Uzbrojenia. Posiadamy decyzję Wojewody Mazowieckiego zezwalającą na wykonywanie pokazów pirotechnicznych oraz polisę ubezpieczeniową OC.

Cena Widowiska Pirotechnicznego  zawiera wszystkie koszty związane z przygotowaniem oraz wykonaniem pokazu (materiały, obsługa, transport, ubezpieczenie). Proponowana w tabeli stawka pozwala nam realizować widowiska, które charakteryzują się dużą dynamiką i fantastyczną gamą efektów przy użyciu profesjonalnych, certyfikowanych materiałów pirotechnicznych. Scenariusz i dokumentację pokazu przygotowujemy w ścisłej współpracy z organizatorami tak aby pokaz spełnił oczekiwania najbardziej wymagających widzów.

Różne rodzaje pokazów


Oferujemy zarówno pokazy do samodzielnego odpalenia, jak i pełną obsługę pokazu.

Pokazy fajerwerków do samodzielnego odpalenia przygotowane zostały w taki sposób, aby tworzyły atrakcyjne i efektowne widowiska pirotechniczne. Po odpaleniu lontu pokaz przebiega według ustalonego scenariusza ukazując kolejne sekwencje wielobarwnych efektów, aż do punktu kulminacyjnego – finału.

Prosta obsługa wymaga od Ciebie odpalenia tylko jednego lontu. Dodatkowo otrzymujesz instrukcję obsługi informującą o bezpiecznej odległości i sposobie usytuowania pokazu względem publiczności.

Niezawodność gwarantuje rezerwowy, niezależny system odpalania a zabezpieczenia i izolacje sprawiają, że pokaz możesz uruchomić w każdych warunkach.

Pokaz na każdą okazję. Wybierzemy dla Ciebie pokaz najbardziej odpowiadający charakterowi Twojej imprezy. Bez względu na to czy jest to spotkanie towarzyskie w gronie kilku osób, czy też duża impreza plenerowa.

Pokazy fajerwerków do samodzielnego odpalenia dostarczane są poprzez firmę kurierską, możliwy jest również dowóz lub odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Kontakt:

Michał Pośnik
+48 512 202 541
kontakt@eventors.pl