Jak to działa?

Oferujemy Państwu wynajem stanowiska służącego do gier w wirtualnej rzeczywistości. Na każdą imprezę nasz personel przyjeżdża odpowiednio wcześnie aby przygotować stoisko do działania. Przez cały czas trwania imprezy przy stoisku znajduje się animator, ktory czuwa nad dobrą zabawą uczestników. Dzięki specjalnym googlom VR oraz zestawowi dedykowanych gier, Państwa goście mogą przenieść się w świat Wirtualnej Rzeczywistości, a nawet rywalizować ze sobą. Do wyboru jest kilkanaście scnariuszy, które pozwolą na stworzenie niezapomnianych wspomnień.

Wirtualna Rzeczywistość

Zasada działania stoiska z Wirtualną Rzeczywistością jest stosunkowo prosta. W urządzeniu, które zakładamy, znajdują się dwa wyświetlacze (po jednym dla każdego oka), na których wyświetlany jest obraz z komputera. W okularach znajduje się również układ orientacji przestrzennej. Sygnał wysyłany z tych czujników trafia do komputera, gdzie następuje odpowiednia orientacja obrazu względem pozycji naszej głowy i z powrotem trafia do okularów – tym razem prosto przed nasze oczy.

W skrócie: grając w grę i poruszając głową, wirtualny świat przed naszymi oczami porusza się dokładnie tak, jakbyśmy stali w tym miejscu, gdzie znajduje się nasz bohater. Dzięki naszej atrakcji, Państwa goście będą mogli dosłownie przenieść się w świat bohaterów gier, a dzięki dodatkowym akcesoriom, będą mogli rywalizować ze sobą w wirtualnej przestrzeni.

RODZAJE EVENTÓW

Stoisko PSVR to idealna atrakcja na eventy korporacyjne, urodziny, targi i wiele innych. Wyślij nam zapytanie i zobacz, czy PSVR to dobra atrakcja na twoją imprezę!

Kontakt:

Michał Pośnik
+48 512 202 541
kontakt@eventors.pl