CO ROBIMY...

Oferujemy naszym klientom następujące usługi

IMPREZY FIRMOWE
Impreza firmowa to wizytówka firmy zarówno w oczach gości jak i pracowników. Każde wydarzenie planujemy i przygotowujemy tak, aby jak najwierniej oddawało charakter danej firmy w najmniejszym nawet szczególe. Tożsamość marki i nasza dbałość o każdy szczegół wydarzenia gwarantuje, że wydarzenie na długo pozostawi pozytywne wspomnienia w pamięci uczestników.
ORGANIZACJA KONFERENCJI

Zapewniamy kompleksową organizację konferencji. Używamy nowych technologii i dzięki nim działamy szybko i sprawnie. Dzięki dbałości o detale i skutecznej oprawie, wzmacniamy i eksponujemy najważniejsze dla wydarzenia komunikaty.

PIKNIKI FIRMOWE
Piknik to idealny moment do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Zapewniamy dużo ciekawych rozrywek i miłą atmosferę zabawy i integracji. 
IMPREZY INTEGRACYJNE
Podczas tworzenia Imprez Integracyjnych dla pracowników budujemy relacje, motywujemy, zwiększamy poczucie współodpowiedzialności za sukces firmy, ułatwiamy komunikację, integrujemy nowych pracowników.

 

WYNAJEM ATRAKCJI

Oferowane przez nas atrakcje wzmacniają więzi między pracownikami i zapewniają moc pozytywnych wspomnień. Fotobudka i Gifbudka będą idealnym uzupełnieniem Państwa eventu. 

WIECZORY TEMATYCZNE
Wieczór tematyczny to okazja do przeniesienia się w inny czas, miejsce, lub nawet inną epokę. Wspaniała zabawa i możliwość oderwania się od rzeczywistości gwarantują niezapomniane wspomnienia. Nieważne czy wybierzemy towarzystwo piratów, gangsterów czy rycerzy, wrażenia będą niezastąpione.
ORGANIZACJA SZKOLEŃ
 Organizujemy szkolenia które pozwalają na podniesienie kompetencji pracowniczych. Jest to najlepszy sposób na pozyskanie wysoko wykwalifikowanej kadry oraz integrację pracowników podczas wspólnej nauki.

Kontakt:

Michał Pośnik
+48 512 202 541
kontakt@eventors.pl