Gifbudka, czyli Gifbox to maszyna w której uczestnicy eventu mogą robić śmieszne gify, czyli zapętlone sekwencje obrazków które w aktywny sposób angażują ich do wspólnej zabawy i zapoznania się z marką.


Narzędzie marketingowe

Gifbox to unikalne narzędzie marketingowe, obrandować można samo urządzenie, cały ekran urządzenia oraz wysyłane gify. Na specjalne życzenie klienta przygotowujemy również branding całego tła lub greenscreen.

Gify mogą być wyświetlane na dowolnej powierzchni, widocznej dla wszystkich uczestników eventu. Domyślnie jest to oddzielny ekran obok maszyny, na którym pozostali goście imprezy mogą oglądać wszystkie zrobione animacje.

Gifbudka jest skutecznym narzędziem promocji dzięki możliwości opatrzenia animowanego Gif-a pamiątkowym napisem, dowolnym logo i szybkiej publikacji na Facebooku, przez Email, SMS oraz możliwości gromadzenia danych klientów.

Gify przesłane do klientów za pośrednictwem maila, Facebooka lub SMSów są często przesyłane dalej, a ich branding wpływa na świadomość marki wśród uczestników eventu i ich znajomych.

 

 

Czy warto?

GIFBOX to mocno wciągająca atrakcja i jednocześnie kreatywne narzędzie marketingowe. W przeciągu kilku godzin uczestnicy imprezy są w stanie wygenerować nawet kilkaset gifów.

Każdy GIF otrzymuje indywidualny link, który trafia do uczestników drogą mailową lub w wiadomości SMS. Twoja marka uzyskuje wyjątkowy materiał, który w nieinwazyjny sposób wzmacnia jej pozycjonowanie oraz kształtuje szereg pozytywnych skojarzeń.

Kontakt:

Michał Pośnik
+48 512 202 541
kontakt@eventors.pl