Jak to działa?

Oferujemy Państwu wynajem stanowiska służącego do zabawy z długopisami 3D. Na każdą imprezę nasz personel przyjeżdża odpowiednio wcześnie aby przygotować stoisko do zabawy z dzieciakami. Przez cały czas trwania imprezy przy stoisku znajduje się animator, ktory czuwa nad zabawą. Dzięki specjalnym długopisom tworzącym rzezby w technologii 3D, dzieci mogą odkrywać w sobie nowe pokłady kreatywności, jednocześnie rozwijając zmysł wyobrazni przestrzennej. Dzięki długopisom 3D dzieci mogą stworzyć swoje własne ozdoby, zawieszki, bransoletki oraz wszystko, co tylko przyjdzie im na myśl.

Bezpieczeństwo

Korzystamy ze specjalnie zaprojektowanych długopisów 3D, plastik wydobywający się z nich jest ciepły, ale nie gorący. Po wysunięciu się wkładu dziecko może bezpiecznie dowolnie kształtować go rękami. Nasz długopis oraz załączone do niego EKO-wkłady zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby były całkowicie bezpieczne dla dzieci. EKO-wkłady zostały wykonane z bezpiecznych, nietoksycznych, wolnych od BPA i całkowicie biodegradowalnych materiałów.

Pamiątka

Podczas zabawy z naszymi długopisami, dzieci mogą stworzyć lub zbudować dowolne elementy, ktore potem zabierają ze sobą do domu. Dzięki temu po evencie, pociechy będą miały wyjątkowe, stworzone przez siebie pamiątki, ktore mogą słuzyć nawet jako elementy dziecięcej bizuterii.

ROZWÓJ DZIECKA

Dla rozwoju wyobraźni przestrzennej dziecka ogromne znaczenie mają zabawy konstrukcyjne. Istotą zabawy konstrukcyjnej jest tworzenie “dzieła” z dowolnego materiału. Zabawom konstrukcyjnym towarzyszą czynności manipulacyjne, dzieci wypróbowują np. przydatność posiadanych przedmiotów do zrealizowania projektu zabawy. Czynnościom konstrukcyjnym towarzyszy uczucie przyjemności, gdyż zaspakajają potrzebę tworzenia, która jest jedną z wielu potrzeb występujących tak u dzieci jak i u dorosłych. Dziecko budując, konstruując, tworząc różne przedmioty z dostępnych materiałów, rozwija wyobraźnię przestrzenną, uczy się planowania czynności, rozwija zainteresowania techniczne.

RODZAJE EVENTÓW

Zabawa3d to świetna atrakcja, ktora urozmaica imprezę i pozwala najmłodszym miło i kreatywnie spędzić na niej czas. Tam gdzie się pojawiamy, zawsze jest mnóstwo uśmiechu i radości! Można wynająć nas na przyjęcia dla dzieci, urodziny, pikniki, i wiele innych okazji! Dojeżdżamy na terenie całej Polski.

Kontakt:

Michał Pośnik
+48 512 202 541
kontakt@eventors.pl